HİZMETLERİMİZ

Veri Tabanı Yönetim Hizmetleri

Veribox Technology veri tabanı uzmanları, işletmenizin veri tabanlarını analiz eder ve analiz sonucunda gerekli çalışmaları yerine getirerek sistemlerinizin verimliliğinin artmasını sağlıyoruz.

DevOps CI/CD Hizmetleri

Yeni nesil yazılım geliştirme sürecinin bir parçası olarak uzman kadromuzla DevOps hizmetleri sağlıyoruz.

Sistem Yönetim Hizmetleri

Veribox Technology uluslararası firmalarda ve uluslararası sektörde çalışmış 20 seneyi aşkın tecrübesi bulunan Unix/Linux işletim sistemi ailesi konusunda uzman bir ekibi barındırıyoruz.

SAP Teknoloji Hizmetleri

SAP sistemlerinin altyapısının kurgulanması, gözlemlenmesi ve optimizasyonu işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Arge misyonumuz çerçevesinde yenilikçi fikirler ortaya çıkaran, hızlı hareket eden, yalın düşünen ve her fikre değer vererek kolektif şekilde çalışan bir organizasyon olmayı hedefliyoruz.

Middleware Hizmetleri

Veribox Technology, uluslararası firmalarda ve uluslararası sektörde çalışmış 20 seneyi aşkın tecrübesi bulunan uzman bir ekibi barındırmaktadır. 

Monitoring Hizmetleri

Veribox monitoring altyapısı ile tüm sistemler ITIL standartlarında 7/24 izlenmekte. Yine altyapımız sayesinde çağrı karşılama ve çözüm sürelerini anlık raporlayabiliyoruz. Müşterilerimize özel monitoring dashboard’ları sağlıyoruz.

EĞİTİM VE KOÇLUK HİZMETLERİ

Veribox Academy ile yüksek kaliteli eğitimlerimizden faydalanın. 

Dedike Kaynak Yönetim Hizmeleri

kendi bünyemizde veya iş ortaklarımızda insan kaynakları ve dedike kaynak desteği sağlıyoruz. IT takımlarına yeni yeteneklerin kazandırılması ve yetenek kazanım süreçlerinin tümüyle yönetilmesi faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ve deneyimli ekibimizden yararlanın!

Müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet veren esnek çözümler sunan Veribox Technology konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla teknoloji danışmanlığı sağlamaktadır.