DevOps CI/CD Hizmetleri

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.veribox.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Deployment süreçlerinizi kolaylaştırın

Yeni nesil yazılım geliştirme sürecinin bir parçası olarak uzman kadromuzla DevOps hizmetleri sağlıyoruz.

DevOps, kurumların ürünleri geleneksel yazılım geliştirme ve altyapı yönetim süreçlerini kullanan kurumlara göre daha hızlı geliştirmesini ve iyileştirmesini sağlayarak, uygulama ve hizmetleri yüksek hızda sunma becerisini artıran kültürel felsefelerin, yöntemlerin ve araçların birleşimidir. Bu hız, kurumların müşterilerine daha iyi hizmet sunmasına ve piyasada daha etkili bir şekilde rekabet etmesine imkan tanır.

Hızlı Teslim
Güvenirlik
Ölçeklenebilirlik
Geliştirilmiş İş Birliği
Güvenlik
https://www.veribox.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/devops_logos.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

DevOps Neden Önemlidir?

Günümüzde yazılım, ürünlerinin (uygulamaların) sürüm (version/release) değiştirme hızı, ürünler arası rekabetin artmasıyla birlikte artmıştır ve artmaya devam etmektedir.

Ürün özelliklerinin daha hızlı teslimi

Sorun gidermekten daha çok, iyileştirme için zaman ayırma

Daha istikrarlı, stabil çalışan sistemler

Sürekli teslim (continuous delivery)

01Hızlı Teslim

Yüksek bir hızda hareket ederek müşterileriniz için daha hızlı yenilik yapabilir, değişen pazarlara daha iyi uyum sağlayabilir ve iş sonuçlarına ulaşmada daha verimli hale gelebilirsiniz.

02Ölçek

Altyapınızı ve geliştirme süreçlerinizi gerekli ölçekte çalıştırın ve yönetin. Otomasyon ve tutarlılık, karmaşık ya da değişen sistemleri verimli bir şekilde ve daha az riskle yönetmenize yardımcı olur.

03Güvenlik

Denetim ve uygunluktan ödün vermeden daha hızlı hareket edin. Otomatik uygunluk politikaları, denetim ve yapılandırma teknikleri sayesinde güvenlikten taviz vermeyin.